auto tirdzniecība

PIETEIKT SERVISU

63480021, 25904930

KONTAKTI

Uz sākumu

peugeot

CITROËN

Esam lepni par savu vairāk nekā 100 gadus ilgušo ieguldījumu autorūpniecībā, kura laikā esam ražojuši oriģinālus automobiļus ar pievilcīgu dizainu. To esam panākuši, pateicoties pūlēm, ko esam ieguldījuši visās ar mūsu darbību saistītajās nozarēs, no kurām ikviena mums ir ar vienlīdz būtisku nozīmi.

 

Vislabāk mēs acīmredzot esam pazīstami, pateicoties Peugeot mūsdienīgi skaistajam dizainam. Taču dizainā kā tādā slēpjas daudz vairāk kā vienkārši skaists izskats. Skaistums var izpausties arī iespaidīgā funkcionalitātē un tas ir kaut kas, ko mūsu dizaineri nekad neatstās neievērotu.   Radošuma augļi   Kopš mūsu pirmā automobiļa uzbūvēšanas 1891.g. mūsu mērķis ir bijis būt autorūpniecības galvgalī stila izjūtas un elegances ziņā. Šo nepārtraukto cenšanos uz vislabākajiem estētiskajiem panākumiem vislabāk laikam iemieso mūsu Auto dizaina centra jeb ADN (Automotive Design Network) ēka. ADN sevī apvieno Peugeot radītāju pieredzi un talantus. Šī iedvesmojošā un mūsdienīgā ēka ir darba vieta vairākiem auto dizainā ļoti pazīstamiem ekspertiem. Centru var uzskatīt par nākotnes Eiropas auto dizaina un autorūpniecības visgaišāko un vismodernāk noskaņoto galvu radošo centienu atspēriena vietu.

 

Kopš 2001. gada 20. decembra SIA “Lāde” ir “Peugeot” oficiālais pārstāvis Liepājā.

 

Par Peugeot

Citroën (oficiālais nosaukuma Automobiles Citroën S.A.) ir Francijas autobūves uzņēmums. Ietilpst PSA Peugeot Citroën grupā. Dibināts 1919. gadā. Galvenais birojs atrodas Senvenā.

Citroën rūpnīcas atrodas Argentīnā, Brazīlijā, Francijā, Portugālē, Slovākijā, Spānijā, Turcijā. Ir vairāki kopuzņēmumi un kopsadabībā ar citiem ir tapuši transportlīdzekļu modeļi; dažus modeļus ražo trešā puse.

Uzņēmums aktīvi darbojas motoru sporta aktivitātēs, par kurām atbild Citroën Racing komanda. Tā ir veiksmīgi startējusi Pasaules rallija čempionātā un Pasaules vieglo automašīnu čempionātā.

 

Kopš 2008. gada 2. septembra SIA “Lāde” ir “Citroen” oficiālais pārstāvis Liepājā.

PAR CITROËN

Visus Peugeot modeļu klāstu Jūs varat aplūkot www.peugeot.lv oficiālā mājaslapā šeit

Visus CITROËN modeļu klāstu Jūs varat aplūkot www.citroen.lv oficiālā mājaslapā šeit