serviss

Oriģinālo rezerves daļu izmantošana un regulāra tehniskā apkope autorizētajos Peugeot servisa centros garantēs Jūsu automašīnas nemainīgu komfortu un drošību.

Peugeot autoservisa pieredzējušie un prasmīgie darbinieki, kas piedalās gan vietējās, gan Peugeot ražotāja rīkotajās apmācībās par aktuālāko tehnisko informāciju, spēj nodrošināt saviem klientiem profesionālus, kvalitatīvus un ātrus pakalpojumus. Mūsu speciālistu rīcībā ir profesionālas iekārtas, instrumenti, servisa piederumi, diagnostikas iekārtas un tehnoloģijas, kas ļauj operatīvi novērst jebkuru Jūsu Peugeot tehnisko problēmu!

Peugeot serviss

PEUGEOT garantijas apkopes un pēcgarantijas remonti.

Auto diagnostika.

Ritošās daļas diagnostika uz stenda.

Bremžu stends.

Spēļu detektors.

Savērsuma regulēšana.

Eļļas maiņa.

Metināšana.

Riepu serviss.

Elektroremonts.

Ritošās daļas remonts.

Automagnetolu uzstādīšana.

Signalizāciju uzstādīšana.

Lukturu regulēšana.

Pakalpojumi

Citroën serviss

CITROEN garantijas apkopes un pēcgarantijas remonti.

Auto diagnostika.

Ritošās daļas diagnostika uz stenda.

Bremžu stends.

Spēļu detektors.

Savērsuma regulēšana.

Eļļas maiņa.

Metināšana.

Riepu serviss.

Elektroremonts.

Ritošās daļas remonts.

Automagnetolu uzstādīšana.

Signalizāciju uzstādīšana.

Lukturu regulēšana.

 

Pakalpojumi

SIA Lāde ir autorizētais Citroën remonta serviss un tas atbilst visiem ražotāja kvalitātes standartiem. Kompetents un atsaucīgs kolektīvs spēs vienmēr adekvāti novērtēt situāciju, jo ir aprīkots ar modernākajām remontam nepieciešamajām tehnoloģijām.

Apkopes

Visvienkāršākie piesardzības pasākumi automašīnas apkopei ikdienā, kā piemēram, eļļas un dzesēšanas šķidruma līmeņa pārbaude sevišķi pirms garākiem pārbraucieniem, ļauj automašīnu uzturēt kārtībā un bez bažām sēsties pie stūres. Taču ir arī regulārās obligātās apkopes, kas nepieciešamas, lai auto Jums kalpotu ilgi un uzticami un būtu drošs palīgs Jūsu ikdienas gaitās. Obligātajās apkopēs tiek pārbaudīts Jūsu auto tehniskais stāvoklis, tāpat šīs pārbaudes ļauj laikus konstatēt un novērst automašīnai radušos bojājumus. Kā arī obligātās apkopes ir priekšnoteikums ražotāja izsniegtās garantijas saglabāšanai.

 

Regulārās apkopes veicamas saskaņā ar Citroën automašīnu apkopes plānu, tās galvenokārt balstās uz nobrauktajiem kilometriem – tiklīdz ir sasniegts noteikts nobraukto kilometru limits, ir jāveic automašīnas obligātā apkope autorizētā Citroën remonta servisā.

Uz sākumu

Lāde oficiālais Bosch Car Service pārstāvis

Bosch Car Service - viss, kas nepieciešams Jūsu automobilim.

Bosch Car Service – īstā vieta ekspertu veiktai tehniskai apkopei, diagnostikai un remontam. Bosch Car Service saņem atbalstu, ko sniedz Bosch – vadošais auto rezerves daļu piegādātājs. Ar vairāk kā 16 500 kvalificētiem servisiem Bosch servisu tīkls ir viens no pasaules lielākajiem neatkarīgo servisu tīkliem. Ņemot vērā mūsu zināšanas, mēs varam parūpēties par visu marku automašīnām.

Pārbaude.

Elektro sistēmas serviss.

Apsildes un Klimata kontroles sistēmas serviss.

Motora serviss.

Bremžu serviss.

Riepu serviss.

Logu serviss.

Lukturu pārbaude.

Mehāniskie darbi.

Bosch Car Service pakalpojumi

Vairāk šeit

DARBA LAIKS

Pirmdiena – Piektdiena: 8:00 – 18:00

Sestdiena: 9:00 – 15:00

Svētdiena: slēgts

Tālrunis: 63480021, 25904930

E-pasts: peugeot@e-liepaja.lv

PIETEIKT SERVISU

63480021, 25904930

KONTAKTI