top of page
AP_2020_SOFWARE_1214x1020.webp

Rezerves daļas

Viss, kas nepieciešams zināt par Peugeot automobiļu rezerves daļām

Visa mūsu tehnoloģija un prasmes ir apvienotas šādu perfektu rezerves daļu kopuma sasniegšanai. Tādēļ Peugeot var piešķirt garantiju tikai savām rezerves daļām.

Jūsu automobiļa kalpošanas ilgums

Jūsu transportlīdzekļa apkope ar Peugeot oriģinālajām rezerves daļām garantē paredzētodarba ilgumu un drošību visu

automobiļa ekspluatācijas laiku.

 

Visas detaļas Jūsu automobilim (rezerves daļas un papildu aprīkojums) ir Peugeot apstiprinātas kā Peugeotoriģinālās

rezerves daļas. Tā ir garantija un drošība Jums.

 

Peugeot oriģinālās rezerves daļas ir attīstītas un pilnveidotas jau automobiļa tapšanas procesā un visas sastāvdaļas garantē

Jums pastāvīgu kvalitāti visu automobiļa lietošanas laiku. Tādēļ mēs Jums iesakām vienmēr izmantot tikai

Peugeot oriģinālās rezerves daļas.

Ļoti stingras tehniskās prasības

Rezerves daļām, uz kurām ir Peugeot oriģinālo rezerves daļu uzraksts, jāatbilst zināmiem kritērijiem un tām jāiziet ļoti stingra sastāva un kvalitātes kontrole.

Peugeot oriģinālās rezerves daļas ir ražotas:

• Peugeot vai

• tā meitas uzņēmumos, ko šādā gadījumā Peugeot stingri pārbauda.

 

Katra Peugeot oriģinālā rezerves daļa ir izveidota, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas. Tiek izmantoti tikai ļoti kvalitatīvi materiāli, kā īpašības tiek stingri pārbaudītas visa ražošanas procesa laikā.

Peugeot oriģinālajām rezerves daļām ir jāiziet ļoti neelastīgas pārbaudes un izmeklējumi:

• Korozijas pārbaude (tikai metāla daļām)

• Darba drošības pārbaude

• Izturības pārbaude

• Darba ilguma pārbaude

• Pārbaudes katrai precei īpaši (piemēram, pārbaudes lietajiem diskiem: nodiluma pārbaude, triecienu pārbaude, iespiedumu pārbaude un krāsu pārbaude).

Īpašs iepakojums

Lielākā daļa Peugeot oriģinālo rezerves daļu ir ar iegravētu lauvas emblēmu. Tās ir iepakotas un marķētas kā „Peugeotoriģinālās rezerves daļas” (Genuine Parts).

Plašs tirdzniecības tīkls

Peugeot oriģinālās rezerves daļas pārdod Peugeot importētāju un pilnvaroto izplatītāju ķēdē visā pasaulē.

 

Peugeot oriģinālās rezerves daļas ir viegli atpazīstamas un tās pārdod visi izplatītāji Peugeot tirdzniecības tīklā.

Peugeot oriģinālās rezerves daļas pārdodoša tirdzniecības tīkla pienākumi

Peugeot tirdzniecības tīkls nodrošina vismaz viena gada garantiju visām pie Peugeot pilnvarotajiem pārstāvjiem iegādātajām un uzstādītajām rezerves daļām. Tas uzņemas atbildību par visām ražošanas un materiālu kļūmēm.

 

Peugeot tīklā strādājošie profesionāļi garantē Jums visaugstāko apkalpošanas līmeni. Peugeot oriģinālās rezerves daļas saglabā Jūsu transportlīdzekļa kvalitāti, neraugoties uz tā vecumu vai nobraukumu.

 

Jūsu Peugeot nesastāv vienkārši no detaļām, tas ir apvienotu un cieši saistītu sastāvdaļu kopums, ko esam pārbaudījuši un attīstījuši Peugeot uzņēmumā, lai nodrošinātu Jūsu automobilim maksimāli augstu kvalitāti un darba drošību.

Īpašs iepakojums

 

Lielākā daļa Peugeot oriģinālo rezerves daļu ir ar iegravētu lauvas emblēmu. Tās ir iepakotas un marķētas kā „Peugeotoriģinālās rezerves daļas” (Genuine Parts).

Bosch Anchor
Bosch Car Service – augstākās kvalitātes Bosch rezerves daļas
pasted image 480x260.jpg
BOSCH
Logu slotiņas

Logu slotiņu veiktspēja un līdz ar to arī redzamība sāk ievērojami pasliktināties jau pēc 12 mēnešiem. Tādēļ vienmēr vēlams savlaicīgi pāriet uz jaunām Bosch loga slotiņām. Perfekta loga slotiņu darbība un ilgs kalpošanas laiks garantē optimālu redzamību ceļu satiksmē, pat visnelabvēlīgākajos laika apstākļos.

pasted image 480x2604.jpg
BOSCH
Filtri

Mums Bosch Car Service nav nekādu šaubu par to: Kvalitatīvie Bosch filtri aizsargā vērtīgākās Jūsu automobiļa daļas. Tieši tādēļ mūsu servisu krājumā vienmēr ir liels motor eļļu un gaisa filtru klāsts praktiski jebkuras markas automašīnām.

pasted image 480x2607.jpg
BOSCH
Piedziņas siksnas

Ikdienas lietošanā no motora piedziņas komponentiem tiek prasīta nemainīgi augsta veiktspēja. Tā nav problēma augstākās kvalitātes Bosch piedziņas siksnām un komplektiem ar optimālo jaudas pārnesi, ārkārtīgi izturīgo konstrukciju un izcilo funkcionalitāti. Taču arī tiem nepieciešama pārbaude ieteiktajos intervālos un teorētiski tie ir jānomaina kopā ar visiem saistītajiem komponentiem, ja nepieciešams. Bosch Car Service gādā par to ātri un profesionāli, izmantojot speciālos Bosch komplektus

pasted image 480x2602.jpg
BOSCH
Automašīnu akumulatora baterijas

Viena no trim automašīnas salūzšanām notiek bojāta akumulatora baterijas dēļ. Bosch Car Service speciālisti ir pārliecināti, ka lētākā akumulatora baterija ne vienmēr ir labākā izvēle. Tāpēc mēs iesakām Bosch kvalitatīvo akumulatora bateriju uzlaboto veiktspēju un augsto uzticamību visa gada garumā.

pasted image 480x2605.jpg
BOSCH
Aizdedzes sveces

Bez aizdedzes sveces benzīna dzinējs nekad nesāktu darboties. Bosch aizdedzes sveču klāstā ir pareizie izstrādājumi un piemērota tehnoloģija, lai atbilstu gandrīz jebkuras automašīnas prasībām un tas viss ir pieejams Bosch Car Service.

pasted image 480x2603.jpg
BOSCH
Automašīnu spuldzes

Ir droši par 100 % uzticēties savas automašīnas apgaismojuma sistēmai. Bosch lukturi un spuldzes ir spilgts piemērs tam, kā panākt lielāku drošību uz ceļa. Bosch Car Service var nodrošināt labāko iespējamo kvalitāti un inovatīvus izstrādājumus, sākot no LED lukturiem un beidzot ar īpašiem dienas gasmas lukturiem, lai nodrošinātu optimālu redzamību jebkurā diennakts laikā un jebkuros laika apstākļos.

pasted image 480x2606.jpg
BOSCH
Bremzes

Kas attiecas uz bremžu sistēmām, vispareizākais ir neiziet ne uz kādiem kompromisiem, bet izvēlēties augstu kvalitāti jau no paša sākuma. Bosch kā vadošais starptautiskais ražotājs maksimālai drošībai un funkcionalitātei var piedāvāt plašu klāstu, kurā ietilpst vairāk nekā 10 000 augstākās kvalitātes izstrādājumu.

bottom of page